Сайлау комиссияларының жаңа құрамын құру қорытындылары - Содержание - Мұғалжар аудандық мәслихаты

     
   Мұғалжар аудандық мәслихаты  
     

Сайттың мәзірі


 


 

Сайлау комиссияларының жаңа құрамын құру қорытындылары

Сайлау комиссияларының жаңа құрамын құру «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының (бұдан әрі – Конституциялық заң) және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының талаптарына сәйкес жүзеге асырылды.
Құрылған сайлау комиссиялары Қазақстан Республикасында сайлауды әзірлеу мен өткізуді ұйымдастыратын мемлекеттік сайлау органдары болып табылады. Сайлау комиссияларының өкілеттік мерзімі бес жылды құрайды.
Ақтөбе облысының Мұғалжар аудандық мәслихатының сессиясында 68 сайлау комиссияларының құрамына 476 мүше сайланды, олардың ішінде: аудандық - 1, аудандық мәслихаттар депутаттарын сайлау жөніндегі округтік - 14, учаскелік сайлау комиссиялары – 53.
6 саяси партияның ұсыныстары бойынша 68 сайлау комиссиясының жаңа құрамына 388 сайлау комиссиясының мүшесі немесе сайланған мүшелердің жалпы санының 95 % сайланды. 3 қоғамдық бірлестіктен 88 сайлау комиссиясының мүшесі немесе 43 % сайланды.
Сайлау туралы Конституциялық заңның 10 және 20-баптарымен белгіленген тәртіппен және мерзімдерде сайлау комиссияларының бірінші отырысында аумақтық, округтік және учаскелік сайлау комиссияларының төрағалары, төраға орынбасарлары және хатшылары сайланды.
Сайлау комиссияларының жаңа құрамы мен орналасқан жерлері туралы мәліметтерді Сіздердің назарларыңызға жеткізіп отырмыз.

V шақырылған Мұғалжар аудандық мәслихатының XХІІ сессиясының 2014 жылғы 14 сәуірдегі №163 «Мұғалжар аудандық сайлау комиссиясының құрамын сйлау туралы», №164 «Мұғалжар аудандық мәслихатының депутатын сайлау жөніндегі округтік сайлау комиссияларының құрамын сайлау туралы», №165 «Учаскелік сайлау комиссияларының құрамын сайлау туралы» шешімдері.

Мұғалжар аудандық сайлау комиссиясы

Қандыағаш қаласы, Интернациональная к-сі, 16 Мұғалжар ауданы әкімдігінің  ғимараты

Төраға – Аскаров Г.С., төраға орынбасары – Абдрахманов Р.Ш., хатшы – Токова М.А., мүшелер: Аманов Х.С., Жарылкаганов М.А., Калимагамбетова А.М., Кусаинов Б.С. 

Мұғалжар аудандық мәслихатының депутатын сайлау жөніндегі округтік сайлау комиссиясы

№ 1 сайлау округі

Қандыағаш қаласы, Жастық мөлтек ауданы,   №4 орта мектебінің ғимараты

Төраға – Шамшин Г., төраға орынбасары – Жуманбетов Т.С., хатшы – Кульмухамбетова Н.Ж.,

мүшелер: Жангабыл Б.С., Конратбаева Р.Е., Мирхайдарова А.Д., Шындаулова Т.Т. 

Мұғалжар аудандық мәслихатының депутатын сайлау жөніндегі округтік сайлау комиссиясы

№ 2 сайлау округі

Қандыағаш қаласы , Жастық мөлтек ауданы, №2 орта мектебінің ғимараты

Төраға – Ешауов К., төраға орынбасары – Калимагамбетов А.М., хатшы – Транова К.,

мүшелер: Заруова Л.Ж., Кемаладинова Л.К., Маманова А.А., Муратова Ж.Т. 

Мұғалжар аудандық мәслихатының депутатын сайлау жөніндегі округтік сайлау комиссиясы

№ 3 сайлау округі

Қандыағаш қаласы, Достық мөлтек ауданы, №3 орта мектебінің ғимараты

Төраға – Тулепбергенов М.Т., төраға орынбасары – Байсултанов К., хатшы – Сагиндыкова Г.А.,

мүшелер: Дангулова Г.С., Ержанова Л. Н., Жумагулова Ж.С., Мынаш Н.К. 

Мұғалжар аудандық мәслихатының депутатын сайлау жөніндегі округтік сайлау комиссиясы

№ 4 сайлау округі

Қандыағаш қаласы , Жамбыл көшесі №54, аудандық мәдениет үйінің ғимараты

Төраға – Кунакбаева Г.К., төраға орынбасары – Омаров К.О., хатшы – Сундетова Ш.Д.,

мүшелер: Даирова Г., Мырзалы Ш.М., Сейтжанов А.С., Өтеген Ө.А.

Мұғалжар аудандық мәслихатының депутатын сайлау жөніндегі округтік сайлау комиссиясы

№ 5 сайлау округі

Қандыағаш қаласы, №1 орта мектебінің ғимараты

Төраға – Ескожина Д.Ж., төраға орынбасары – Тажимбетов М.С., хатшы – Бектурганова Г.С. мүшелер: Байбулова Б.Б., Ведюшкин С.А., Есенкулова Е.Ж., Кокишев Ж.С.

Мұғалжар аудандық мәслихатының депутатын сайлау жөніндегі округтік сайлау комиссиясы

№ 6 сайлау округі

Ембі қаласы, «Техник» ЖШС РТС ғимараты

Төраға – Кулдыков С.С., төраға орынбасары – Торгаева Р.И., хатшы – Тажгарина Н.К, мүшелер: КонакбаеваШ., Сагинаева Г.М., Сактапбергенова Б., Сарсенбаева А.А. 

Мұғалжар аудандық мәслихатының депутатын сайлау жөніндегі округтік сайлау комиссиясы

№ 7 сайлау округі

Ембі қаласы, Оқушылардың шығармашылығын дамыту орталығының ғимараты, З.Бралов көшесі №3

Төраға – Бузаубаев В.С., төраға орынбасары – Тулеубаева К.А., хатшы – Серік Ә.С., мүшелер: БайсейтоваЖ.У., Жалғасова Р., Кенжебаев Р.Е., Таждекова Н.У.

Мұғалжар аудандық мәслихатының депутатын сайлау жөніндегі округтік сайлау комиссиясы

№ 8 сайлау округі

Ембі қаласы, №10 кәсіптік лицейінің ғимараты, Есет-батыр көшесі 17

Төраға – Ахметов Т., төраға орынбасары – Бакишев М.Ж., хатшы – Мекешова Г.Т., мүшелер: Абилова Р.М., Аленова А.Т., Космагамбетова Д.Б., Космамбетова Ж.Р.

Мұғалжар аудандық мәслихатының депутатын сайлау жөніндегі округтік сайлау комиссиясы

№ 9 сайлау округі

Қандыағаш қаласы, Достық мөлтек ауданы, №3 орта мектебінің ғимараты

Төраға – Нурсултанова Г.Б., төраға орынбасары – Таймова Г.Н., хатшы – Койшыгулова Г.А., мүшелер: Абдешова Ж.А., Келимбердиев Б.Л., Коянбаев Б., Курманалина С.Б. 

Мұғалжар аудандық мәслихатының депутатын сайлау жөніндегі округтік сайлау комиссиясы

№ 10 сайлау округі

Ақкемер ауылы, орта мектеп ғимараты

Төраға – Рысбаев С.С., төраға орынбасары – Алмагамбетова А.М., хатшы – Сатаева Ж.С., мүшелер: Куанжанов Т.Б., Кудайбергенова С.Р., Мамбетжанова Ж.О., Упшинбаев А.У. 

Мұғалжар аудандық мәслихатының депутатын сайлау жөніндегі округтік сайлау комиссиясы

№ 11 сайлау округі

Сағашилі ауылы, орта мектеп ғимараты

Төраға – Ергузова Б.А., төраға орынбасары – Каирова Ж.С., хатшы – Есенгужина Г.С.,

мүшелер: Газиев Э.А., Жапетова Э.А., Карашолакова Г.Ж., Шамуратова Ғ.С.

Мұғалжар аудандық мәслихатының депутатын сайлау жөніндегі округтік сайлау комиссиясы

№ 12 сайлау округі

Жұрын ауылы, ОДА ғимараты

Төраға – Амиралина К.Е., төраға орынбасары – Умарова К.А., хатшы – Нукусова Г.А.,

мүшелер: Избаганбетова Ж.О., Кабделов М.У., Кузеева Г.С., Табенов Ж.М. 

Мұғалжар аудандық мәслихатының депутатын сайлау жөніндегі округтік сайлау комиссиясы

№ 13 сайлау округі

 Жағабұлақ   ауылы, Жанажол орта мектебінің  ғимараты

Төраға – Шарбакова Г.А., төраға орынбасары – Мырзабекова Г.Б., хатшы – Тулеген А.Б.,

мүшелер: Абдулина А.Н., Куандыкова Б.С., Курмангалиева М.К., Умирзакова Д.Р. 

Мұғалжар аудандық мәслихатының депутатын сайлау жөніндегі округтік сайлау комиссиясы

№ 14 сайлау округі

Бұлақты ауылы, М. Ломоносов атындағы орта мектебінің ғимараты

Төраға – Сатаев Н.Д., төраға орынбасары – Бектасов С.К., хатшы – Балышева Г.М., мүшелер: Кутжанова Н.А., Нагиев Н.С., Рыскулова Г.Р., Утегенова А.С. 

383 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Қандыағаш қаласы, Жастық мөлтек ауданы , «АМГ» АҚ «ОН» МГӨБ ғимараты

Төраға – Мейірман С.Қ., төраға орынбасары – Кульжанов Ж.А., хатшы – Ермагамбетова С.С., мүшелер: Алиев К.С., Алшагиров Т.Ш., Беркалиева Г.Б., Садыков А.О. 

384 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Қандыағаш қаласы, Жастық мөлтек ауданы, ХҚКО (халыққа қызмет көрсету орталығы) ғимараты

Төраға – Жалгасов А.Н., төраға орынбасары – Абилова К.Ш., хатшы – Балмаханова С.Б., мүшелер: Ердос М.Т., Жанмедетова Ж.Р., Сатбеков А.А., Усенбаева А.И. 

385 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Қандыағаш қаласы, Жастық мөлтек ауданы , №2 орта мектебінің ғимараты

Төраға – Жүсіпов Н.М., төраға орынбасары – Балдосова Г.К., хатшы – Танирбергенова Н.Ж., мүшелер: Айдарбеков А.К., Жаркенова Ж.Е., Калмуратова Г.К., Шамшина С.А. 

386 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Қандыағаш қаласы, Жастық мөлтек ауданы, №4 орта мектебінің ғимараты

Төраға – Шимкаев Е.А., төраға орынбасары – Алмаганбетова А.А., хатшы – Шарапиева Н.Б., мүшелер: Емжарова Г.Г., Жоламанов Б.И., Курманова Ж.А., Мухамбедиярова А.Т.

387 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Қандыағаш қаласы, Достық мөлтек ауданы, №3 орта мектеп-гимназиясының ғимараты

Төраға – Тыныштыкулова М.Ж., төраға орынбасары – Дәрібай Н.Т., хатшы – Жупалаева Г.С., мүшелер: Абдраманова Г.О., Кульбатырова А.М., Сарочайкина Г.В., Шымкаев А.А. 

388 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Қандыағаш қаласы, Жеңіс даңғылы №2 «а», Дуплет кафесінің ғимараты

Төраға – Ахметов А.С., төраға орынбасары – Койшыгулов У.Ш.,  хатшы – Байтерекова М.А., мүшелер: Айтбаева Ж.Ж., Жанбауова З.Ч., Мұти І.М., Хасен Г.О. 

389 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Қандыағаш қаласы, Трансформаторная көшесі № 2, №8 кәсіптік лицей ғимараты

Төраға – Байбулов Б.А., төраға орынбасары – Балымова М.Б., хатшы – Бекұлы М.,

мүшелер: Кишибаева А.С., Маликова Б.Ж., Смагулова Б.Т., Утепбергенова Р.Ж. 

№ 390 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Қандыағаш қаласы, Жамбыл көшесі №54. Аудандық мәдениет үйінің ғимараты

Төраға – Шотов А.С., төраға орынбасары –Досназарова Р.М., хатшы – Акбалеев А.А.,

мүшелер: Жанабаева Н.С., Куттыкова Ж.М., Массабаева Д.Г., Назарбаев С.М. 

391 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Қандыағаш қаласы, Жамбыл көшесі 72а, ЭЧ (теміржол электр жүйесімен жабдықтау мекемесі) ғимараты

Төраға – Сулеймен Д.М., төраға орынбасары – Шинтасова Ж.У., хатшы – Джусупова Г.С.,

мүшелер: Жалгасбаева А.Б., ЖанесоваЖ.У., Жұмабаева М.Б., Шерстиченко И.В. 

392 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Қандыағаш қаласы, Гагарин көшесі № 8, №1 орта мектебінің ғимараты

Төраға – Джумагалиева Б.Е., төраға орынбасары – Абилова Н.Т., хатшы – Каирбекова Б.С.,

мүшелер: Аленова Д.С., Есенкулова А.Ж., Сегизбаева М.К., Хамитова З.М. 

393 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Елек ауылы, Елек негізгі мектебінің ғимараты

Төраға – Ибрашева Д.Д., төраға орынбасары – Шакиева К.М., хатшы – Кушпанова А.Т.,

мүшелер: Городниченко Т.А., Досмуханова Д.Н., Ефимова Н.В., Куанышева Ж.С.   

394 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Ембі қаласы, Б.Момышұлы көшесі №3,   №4 орта мектебінің ғимараты

Төраға –Кульбасанов Б.У., төраға орынбасары –Конжаров А.Ж., хатшы – Буркитова Г.Б.,

мүшелер: Ералимова Г.Б., Жугунисова А.А., Кулкаев К.Ж., Тулегенова А.К. 

№ 395 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Ембі қаласы, Ж.Тлепбергенов көшесі №5, №2 орта мектебінің ғимараты

Төраға – Данагулова М.М., төраға орынбасары – Алиев С.К., хатшы – Казиханова Д.К.,

мүшелер: Жусупова А.Т., Каримова Н.А, Садыкова Н.З., Шакибаев Н.С.   

№ 396 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Ембі қаласы, Әйтеке би көшесі №21,   №7 орта мектебінің ғимараты

Төраға – Калиев Ж.Е., төраға орынбасары – Шалабаева М.Ф, хатшы – Аленова Г.Ж.,

мүшелер: Аетова А.Б., Кудабаева И.Т., Ниязова Г.Т., Сариманова А.   

№ 397 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Алтынды ауылы, орта мектебінің ғимараты

Төраға –Аяпбергенов С.С., төраға орынбасары – Цымбалюк В.Н., хатшы – Ахметова Г.Ш.,

мүшелер: Әлімжан Г.Т., Бокашев М.М., Жубаназарова Г.Ж., Каналина Ш.Н. 

№ 398 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Ембі қаласы, Геолог көшесі №11. Қалалық кітапхана ғимараты

Төраға – Каиров А., төраға орынбасары – Таубаев Е.У., хатшы – Унаймагамбетова А.Б.,

 мүшелер: Бахтияров С.А., Кальжанова Э., Кенжебаева М.Ж., Темиргалиева А.А. 

№ 399 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Ембі қаласы, Әміров көшесі №26,     №1 орта мектебінің ғимараты

Төраға – Агленкин С.Ж., төраға орынбасары – Жангазиев Н.А., хатшы – Мусина Г.Н,

мүшелер: Ахметов Т.К., Бошимова Л.Ж., Кунакбаева Г.З., Тасмагамбетова Г.И. 

№ 400 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы
Көбелей ауылы, мектеп ғимараты

Төраға – Кудайбергенов Е.Н., төраға орынбасары – Досманова А., хатшы – Канимкулова Б.М.,

мүшелер: Ералимова С., Жулаева Э.Н., Канимкулова М.К., Киштамбаев К.И.   

№ 401 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Ембі қаласы, Ш. Уалиханов көшесі №3а,    №3 орта мектебінің ғимараты

Төраға – Шолтаев Е.Т., төраға орынбасары – Каирлапин Т.Т., хатшы – Досжанова А.Б.,

мүшелер: Исмайлов М.Б., Калиева Г.К., Кенжеболатова Н.К., Космагамбетова М.Б. 

№ 402 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Мұғалжар ауылы, орта мектеп ғимараты

Төраға – Сибасов Ж., төраға орынбасары – Сейітов Р.Қ., хатшы – Карабалина Н.Е.,

 мүшелер: Алдабергенова А.У., Сагинов Р.У., Тлеулина Ж.Ж., Умбетов Б.М.

403 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Жем қаласы, Әйтеке би көшесі №5, қалалық мәдениет үйінің ғимараты

Төраға – Мусаева Л.З., төраға орынбасары – Калимагамбетова А.Ж., хатшы – Аманжулова А.Н.,

 мүшелер: Адайбекова М.С., Бисенова Г.У., Жакасов А.А., Жалиманова А.А.

№ 404 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы
Ақкемер ауылы, орта мектеп ғимараты

Төраға – Тулегенова Ш.И., төраға орынбасары – Сыдыкова Г.Ж., хатшы – Наренбаева Ж.С.,

 мүшелер: Айтжанова Б.Ж., Жолжанова С.Б., Куантаева Р.К., Сарина Г.

405 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Көтібар батыр ауылы, негізгі мектеп ғимараты

Төраға – Медеуов Н.Б., төраға орынбасары – Оразов Б.Д., хатшы – Туякбаева Э.К.,

 мүшелер: Алдабергенова Д.Е., Баймуханов С.С., Жанаева Г.И., Тасанова Ж.Қ.

№ 406 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Көктөбе ауылы, негізгі мектеп ғимараты

Төраға – Кужакова Н.А., төраға орынбасары – Жумабаев Т.А., хатшы – Жамангарина Р.С.,

мүшелер: Асанов Ж.С., Боранкулова С.А., Карагулов Ж.Д., Кушкенова Д.Б.

407 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Жарық ауылы, негізгі мектеп ғимараты

Төраға – Шакиров А.Б., төраға орынбасары – Танбаев К.А., хатшы – Мускалиев М.Т.,

мүшелер: Карасаева Д.С., Қапарова С.А., Манасбаева Ж.Т., Саматов Б.Б.

408 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Ащысай ауылы, мәдениет үйінің ғимараты

Төраға –Аманжолов А.Г., төраға орынбасары – Байдильдин С.Е., хатшы – Битимбаева Ш.К.,

мүшелер: Айжанов К.Ж., Жанибекова Г.К., Хамадинова Ж.А., Шакирова В.А.

410 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы
Ақсу ауылы, Ақсу негізгі мектебінің ғимараты

Төраға – Китегулов Г.Б., төраға орынбасары – Айтекенов Н.М., хатшы – Жумагалиева З.А.,

мүшелер: Досмагамбетов Н.О., Есеева М.И., Кулбаев С.М., Нурмагамбетова С.К.

411 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Сабындыкөл ауылы, бастауыш мектебінің ғимараты

Төраға – Башеева Л.Д., төраға орынбасары – Калыбаева Б.С., хатшы – Жандельдина Г.С.,

мүшелер: Асладин А.К., Байдильдина А.С., Байсамаров С.Б., Успанов Б.Е.

413 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы
Сағашилі ауылы, орта мектеп ғимараты

Төраға – Казиева Ж.Д., төраға орынбасары – Аханова Г.А., хатшы – Досжанова З.,

мүшелер: Есенгужина К.С., Кынаева Р.Е., Мынбаева А.С., Өтеғалиева Ж.А.

414 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы
Басшилі ауылы, негізгі мектеп ғимараты

Төраға – Жусупова М.М., төраға орынбасары – Жаймагамбетова Б.Т., хатшы – Мергенбаева А.А.,

мүшелер: Баймурзина Г.А., Балаушина А.Б., Балмагамбетова Г.М., Мустафина К.К.

415 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Тепсең Қарабұлақ ауылы, негізгі мектеп ғимараты

Төраға – Мурзатаева Ш.К., төраға орынбасары – Шахарова А.Ж., хатшы – Тажибаева М.Б.,

мүшелер: Ешниязова У.А., Жакупова Н.Н., Кравцова Л.И., Пивоварова О.Р.

416 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Талдысай ауылы, мәдениет үйінің ғимараты

Төраға – Муханов А.А., төраға орынбасары – Жумагалиев Ш.С., хатшы – Мижанова Л.Б.,

мүшелер: Артыкбаева Г.М., Букенбаева Д.Е., Калиева Г.М., Таспагамбетова Б.Ж.

418 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы
Еңбек ауылы, клуб ғимараты

Төраға – Нургалиев К.Н., төраға орынбасары – Кудабаев Б.К., хатшы – Тлеумагамбетов А.А.,

мүшелер: Кенжебаев А.Т., Кулова С.С., Нугманова Г.Е., Ыбраева А.А.

419 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Жұрын ауылы, мәдениет үйінің ғимараты

Төраға – Беркалина Т.С., төраға орынбасары – Алдамжарова Б.Е., хатшы – Қамысбаев Б.Т.,

мүшелер: Бахатова Б.А., Ершина Г.А., Жумагазин К.А., Таганов К.С.

420 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы
Жұрын ауылы, мектеп ғимараты

Төраға – Таганова М.А., төраға орынбасары – Беркалин А.С., хатшы – Тастайбекова Д.С.,

мүшелер: Букенбаева Н.Б., Жуламанова К.А., Кушербаева С.Е., Наурызбек С.А.

421 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Көлденең Темір ауылы, Ленин негізгі мектеп ғимараты

Төраға – Сәрсенбаев Қ.Ж., төраға орынбасары –Карабасов К.Ч., хатшы – Карабалина А.К.,

мүшелер: Имагамбетова Ж.Ж., Калмагамбетова С.С., Кенжебаев С.У., Смагулова Н.М.

422 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы
Тәжірибе ауылы, негізгі мектеп ғимараты

Төраға –Иржанов М.М., төраға орынбасары – Кенесова М.Х., хатшы - Дербисалина С.Д.,

мүшелер: Исаева Д.С., Кенесов Т.К., Сакаева Н., Смазганова К.

№ 423 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Қаракөл ауылы, орта мектеп ғимараты

Төраға – Рыскулов Б.В., төраға орынбасары –Туребекова М.Т., хатшы – Мирманов А.А.,

мүшелер: Бисеналин Н.Р., Ерниязова С.З., Отарова А.А., Талдыкова Ж.С.

424 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы
Жаңатұрмыс ауылы, негізгі мектеп ғимараты

Төраға –Айбасов Ж.А., төраға орынбасары – Шаметова К.К., хатшы – Есентлеуова А.Қ.,

мүшелер: Кубатаев Ж.К., Нуриев А.К., Оспанова Г.З., Сарсенова А.Б.

426 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Темір –мост бекеті, теміржол вокзалының ғимараты

Төраға – Молдагулов Т.Б., төраға орынбасары –Кожантаев Б.С., хатшы – Шайхина Г.,

мүшелер: Дарбаева Г., Калменова Ү.А., Кусанова А.К., Черниязова Г.М.

№ 427 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Жағабұлақ ауылы, мектеп ғимараты

Төраға – Омаров Н.Р., төраға орынбасары – Куздибаев М., хатшы – Каспаева К.Е.,

мүшелер: Бримжаров А.С., Калбекова Г.Е., Каржаубаева З.Н., Касымов Ж.Т.

428 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы
Жаркемер ауылы, мектеп ғимараты

Төраға – Жарасова Ш.М., төраға орынбасары –  Акбаева Г.А., хатшы – Акмурзина Н.Е.,

 мүшелер: Бисеналин А.Г., Жалмагамбетова Г.К., Кушкинбаев Ж.Т., Шимирбаев Р.И.

429 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы
Саға ауылы, мектеп ғимараты

Төраға – Бримбетова С.К., төраға орынбасары – Жубаниязов Ж.К., хатшы – Жумагалиева Р.А.,

мүшелер: Агайдарова Э.К., Бримбетова М.Т., Жылқыбай Г.А., Максимова М.О.

430 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы
Қожасай ауылы, мектеп ғимараты

Төраға – Шарипов М.Ж., төраға орынбасары – Кукенов А.Е., хатшы – Тақырова А.М.,

мүшелер: Дывылов Ж., Жолмұхамбет М.Б., Казиев Ж.С., Коспанова Т.А.

№ 431 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Бірлік ауылы, мәдениет үйінің ғимараты

Төраға –Ахметов Б.Т., төраға орынбасары – Болтаева А.Т., хатшы – Адилов Ш.Б.,

мүшелер: Башпаев А.У., Ибатуллина А.Д., Сагиданов К.М., Сугурбаева С.

432 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы
Құмсай ауылы, мектеп ғимараты

Төраға –Андакулов А.Ж., төраға орынбасары – Даубаев Ж.Т., хатшы – Абилова Г.Н.,

 мүшелер: Алиева А.А., Имагамбетов С., Прманбаева А.С., Тыныштыков Т.К.

№ 433 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Құмжарған ауылы, мектеп ғимараты

Төраға –Айтпагамбетов С., төраға орынбасары – Сейтмагамбетов С.Б., хатшы – Курманалина Ж.Б. ,

 мүшелер: Асабаева К.М., Балгарина А.Р., Камбаров Д.У., Тоймагамбетова Р.

434 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы
Шенгелші ауылы, мектеп ғимараты

Төраға – Келимбердин Н.К., төраға орынбасары – Максымова М.М., хатшы – Куандыкова А.Б.,

мүшелер: Бекмагамбетова Ж.С., Берниязова Г.Т., Бозанов А.К., Каймакбаева Г.Б.

435 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы
Бұлақты ауылы, Ломоносов атындағы орта мектебінің ғимараты

Төраға – Длянов М.А., төраға орынбасары – Уйкасова Д.А., хатшы –Бектасова Г.К.,

мүшелер: Бектасов М.К., Бержанова Г.Х., Бисекенова А.А., Кунакбаева Г.З.

436 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Миялыкөл ауылы, бастауыш мектебінің ғимараты

Төраға – Длжанов М., төраға орынбасары – Китибаева Ж.К., хатшы – Наурызбаев Б.У.,

мүшелер: Балагазиев Ж.А., Бурбаев Б.Б., ДлжановаА.М., Кенжебаев С.

№ 437 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Құмсай ауылы, мәдениет үйінің ғимараты

Төраға – Мусағали Р.З., төраға орынбасары – Бухарбаев А.У., хатшы – Тлеубаева А.К.,

мүшелер: Айнабеков Т.О., Кунакова Н.К., Оспанов Е.Ж., Телегенова А.З.

№ 439 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Жамбыл ауылы, кітапхана ғимараты

Төраға – Тулемисов Б.К., төраға орынбасары – Испусинов Б.Ж., хатшы – Абдрашова К.А.,

 мүшелер: Аблаев К.К., Аблаев М.С., Бурханов А.Т., Бурханов С.Т.

440 сайлау учаскесінің учаскелік сайлау комиссиясы

Қайыңды ауылы, мәдениет үйінің ғимараты

Төраға – Кангельдинов А.М., төраға орынбасары – Махамбетов А.Қ, хатшы – Жиенбаева Г.М.,

мүшелер: Абдикаликов С.А., Әлібекова Ж.А., Утимисова Б.Ш., Шарипова А.К.

ҚР Президенті




Мемлекет басшысы Қасым-Жомарт Тоқаевтың Қазақстан халқына Жолдауы. 2020 жылғы 1 қыркүйек


Послание Главы государства Касым-Жомарта Токаева народу Казахстана. 1 сентября 2020г.

 

Мәслихаттың хатшысы



Мусенова Роза Наурызбайқызы
Мұғалжар аудандық мәслихатының хатшысы

 

Сайттың іздеуі


Іздеу

 

Келушілер


Дүйсенбі69
Сейсенбі46
СӘрсенбі108
Бейсенбі128
Жұма92
Сенбі68
Жексенбі82
Қазір online:2
Барлығы100831
Рекорд:261

 



 

Powered by Open SLAED © 2005-2021 SLAED. All rights reserved.